سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

برگزاری آزمون 23 مهرماه تهران

ارسال شده گروه دکتر دشتی در 89/7/24:: 8:13 صبح

سلام دوستان عزیز
دوستان عزیز آزمون 23 مهر تهران برگزار شد.در قسمت گرامر و درک مطلب سوالات به همان سبک و سیاق قبل تکرار شد ولی در قسمت شنیداری سبک سوالات با تغییراتی همراه بوده است. بدین صورت که  19 سوال به صورت short form که دقیقاً به همان سبک سوالات گذشته می باشد آورده شده است و 11 سوال به صورتlong form و در دو بخش آورده شده است، یک بخش به صورت یک متن بلند و بعد از آن طرح سوالات و دیگر بخش به صورت مکالمه بلند و بعد از آن طرح سوالات بوده است. این تغییر در سوالات شنیداری برای اولین بار در 3 سال اخیر دیده شده است و اینکه در آزمون های بعدی از این روش استفاده می شود یا روند قبل ادامه دارد مشخص نیست، اما چیزی که مشخص است این است که حتی با وجود ادامه چنین روندی بیش از 60 درصد سوالات بخش شنیداری دقیقاً به همان سبک و سیاق قبل طرح می شوند.(همان طور که در این آزمون دیده شد).

دوستان عزیزی که قصد شرکت در آزمون (MSRT(MCHE آبان ماه را دارید،فرصت کافی برای مطالعه بسته کامل و جامع ما  شامل سوالات واقعی ادوار گذشته آزمون (MSRT(MCHE را دارید.شما می توانید با مطالعه بسته ما شامل سوالات واقعی ادوار گذشته آزمون  (MSRT(MCHE تا حد بسیار زیادی آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون  و کسب نمرات بالا تر از 50 را بدست آورید.در ضمن بسته ما با توجه به جدید ترین تغییرات آزمون به روز شده است.
اکثر افرادی که بسته جامع و کامل ما شامل سوالات واقعی ادوار گذشته آزمون (MSRT(MCHE را مطالعه نموده اند در این آزمون موفق بوده اند، در حقیقت مطالعه بسته ما راه قبولی ایشان را هموار نموده است.
 

برای آشنایی بیشتر با بسته ما شامل سوالات ادوار گذشته و بانک سوالات(منابع جدید اضافه شده) به لینک زیر از همین بلاگ مراجعه فرمایید:
  http://mchetest.parsiblog.com/1240486.htm   

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش بسته ها،می توانید با ما از طرق زیر تماس حاصل فرمایید: 
شماره تماس با ما: 09381339002 ، دشتی
پست الکترونیک:
md.dashti@yahoo.com

به روزترین،دقیق ترین وکاملترین سوالات ادوار گذشته (MCHE (MSRT را از ما تهیه فرمایید.
همچنین می توانید آخرین اخبار و اطلاعات در رابطه با آزمون (MSRT (MCHE را از این وبلاگ دریافت نمایید.

   

بازدید امروز: 23 ، بازدید دیروز: 52 ، کل بازدیدها: 598760
پوسته‌ی وبلاگ بوسیله Aviva Web Directory ترجمه به پارسی بلاگ تیم پارسی بلاگ